Czy badanie WES PREMIUM jest warte swojej ceny?

Badanie WES Premium a zdrowie dzieckaBadanie WES PREMIUM to zaawansowana analiza genetyczna. Pozwala na kompleksowe sprawdzenie stanu zdrowia pacjenta, bez konieczności wykonywania wielu żmudnych i stresujących badań. Badanie WES cena nie jest niska, jednak odzwierciedla jakość badania. Należy pamiętać, że wynik takiego badania jest ważny przez całe życie.

Badanie WES Premium a zdrowie dziecka
Badanie WES Premium a zaburzenia rozwojowe u dzieci
Czy badanie WES Premium można wykonać w przypadku podejrzenia autyzmu, padaczki u dziecka?
Badanie WES Premium – cena i wiarygodność

Badanie WES PREMIUM a zdrowie dziecka

Badanie WES PREMIUM może być wykorzystane w celu diagnoz określonego schorzenia lub ma charakter przesiewowy. Może ono zastąpić badania na autyzm, które często nie przynoszą jednoznacznej odpowiedzi na pytanie odnośnie tego, jaki jest stan zdrowia dziecka i czy maluch jest w pełni zdrowy. Badanie WES ma tę zaletę, iż jest w stanie wykryć zaburzenia, które wywołują niepożądane objawy nawet po wielu latach.

Badanie WES PREMIUM a zaburzenia rozwojowe u dzieci

Zaburzenia rozwojowe u dzieci mogą mieć związek z nieprawidłowościami genetycznymi i z tego powodu warto wykonać badanie WES PREMIUM. To, że dziecko odbiega od ogólnie przyjętych norm lub rozwija się inaczej niż rówieśnicy może mieć związek z obciążeniami materiału DNA – udaje się to wykryć poprzez badania specjalistyczne, właśnie takie jak badanie genetyczne WES.

Czy badanie WES PREMIUM można wykonać w przypadku podejrzenia autyzmu, padaczki u dziecka?

Badania genetyczne na autyzm czy badania na padaczkę mogą nie pozwolić na zdiagnozowanie choroby u dziecka. Nie zawsze zaburzenia te są powodowane przez mutacje, które mogą wykryć badania panelowe. Badanie WES PREMIUM analizuje wszystkie znane geny, dlatego też ma kompleksowy charakter i jest w stanie wykryć objawy ze spektrum autyzmu oraz padaczkę o podłożu genetycznym.

Badanie WES PREMIUM – cena i wiarygodność

Badanie WES cena jest wysoka – wynika to z zaawansowania analizy i jej szerokiego zakresu. Dobrej jakości badanie WES kosztuje co najmniej 5 tysięcy złotych – nie da się wykonać badania odpowiedniej jakości w niższej cenie, dlatego należy uważać na podejrzanie tanie oferty. Sprawdzone badanie WES PREMIUM w renomowanym laboratorium zapewnia wiarygodność wynoszącą 99,9%.