Badania genetyczne u dzieci – o nas

BadamyDzieci.pl jest platformą badań DNA stworzoną przez TESTDNA Sp. z o.o. Sp. k. Naszym celem jest dostarczenie rodzicom oraz lekarzom specjalistycznych narzędzi umożliwiających kompleksową diagnostykę dzieci.

Skąd wziął się pomysł stworzenia platformy BadamyDzieci.pl ?

Niemal każdego dnia trafiają do nas rodzice zaniepokojeni stanem zdrowia swojego dziecka. Wielu z nich jest zagubionych ponieważ w różnych miejscach, do których udają się po pomoc medyczną otrzymują sprzeczne informacje. Ponieważ genetyka jest dość trudną dziedziną wiedzy często nawet lekarz pediatra nie wie, jakie dokładnie badanie genetyczne powinien wykonać rodzic swojemu dziecku. Dlatego też postanowiliśmy stworzyć miejsce, gdzie rodzic zostanie otoczony kompleksową opieką.

BadamyDzieci.pl to:

 • Dostęp do specjalistycznych badań genetycznych dopasowanych do potrzeb danego pacjenta
 • Dostęp do najlepszych specjalistów – genetyków, pediatrów, immunologów itp.
 • Bezpłatne konsultacje wykwalifikowanych konsultantów medycznych
 • Wsparcie na każdym etapie – zarówno przed wykonaniem badania jak i również po jego przeprowadzeniu. Każdy wynik badania omawiany jest przez lekarza genetyka pediatrę. Przekazujemy Państwu również materiały informacyjne na temat wykrytej choroby czy też listę ośrodków referencyjnych, w których mogą Państwo uzyskać pomoc.

Nasz zespół:

W momencie kiedy Państwo się z nami skontaktują trafiają pod skrzydła wyspecjalizowanego konsultanta, który otoczy Państwa opieka.

nasz zespół

Dlaczego warto wykonać badania właśnie u nas?

Nie wszystkie badania znajdujące się w ofercie BadamyDzieci.pl wykonywane są w naszym laboratorium. Część badań wykonujemy w specjalistycznych ośrodkach w Polsce oraz za granicą. Dzięki temu proponując Państwu badanie nie musimy się ograniczać do możliwości naszego wewnętrznego laboratorium ale możemy wybrać usługę, która faktycznie będzie najlepiej odpowiadała Państwa potrzebom. Dobierając partnerów dbamy o to, aby jakość ich badań była niekwestionowana. Kierujemy się prestiżowymi certyfikatami oraz rekomendacjami polskich i zagranicznych instytucji.

O testDNA

Marka testDNA istnieje na rynku od 15 lat. Specjalizujemy się w szeroko pojętych badaniach DNA z zakresu diagnostyki medycznej oraz identyfikacji osobniczej. Współpracujemy z lekarzami, sądami, prokuraturą oraz wieloma instytucjami. Posiadamy akredytację PCA na badania z zakresu identyfikacji osobniczej na wymazach z policzka (Akredytacja Nr AB 1618). Jest ona oficjalnym potwierdzeniem kompetencji laboratorium do przeprowadzenia badań, uznaniem wiarygodności, bezstronności i niezależności w działaniu. Daje również niezbędne gwarancje, że czynności laboratoryjne prowadzone są zgodnie z właściwymi normami międzynarodowymi, zwłaszcza EN ISO/IEC 17025.

Poniżej prezentujemy wybrane certyfikaty laboratorium:

Dzięki temu, że posiadamy szeroką sieć współpracujących z nami punktów pobrań oraz położnych i pielęgniarek dojeżdżających na pobranie materiału do domu pacjenta mamy możliwość przeprowadzenia każdego badania DNA niemal w dowolnym miejscu w Polsce.

Nasi eksperci

Współpracujemy z cenionymi specjalistami z zakresu genetyki człowieka i pediatrii. Wyniki badań omawiane są przez dr n. med. Magdalenę Annę Janeczko. Więcej na temat konsultacji lekarskich przeczytają Państwo tutaj… 

 

badania genetyczne u dzieci

Bezpłatne konsultacje

Myślisz o badaniu genetycznym dziecka, ale nie wiesz, które będzie dla niego odpowiednie?
Zadzwoń lub napisz do nas na czacie. Konsultant medyczny przeprowadzi z Tobą szczegółowy wywiad zdrowotny i podpowie, jakie rozwiązanie będzie najlepsze dla Twojego dziecka.
badania genetyczne u dzieci

Przeczytaj także:

 1. Badania przed szczepieniem 
 2. Słaba odporność
 3. Mukowiscydoza 
 4. Objawy autyzmu 
 5. Przyczyny autyzmu
 6. Szczepienia – przeciwwskazania 
 7. Badania przesiewowe noworodków 
 8. Badania dla dzieci