Niepokojące objawy u dziecka i brak diagnozy?

Sprawdź PORADNIĘ GENETYCZNĄ DLA DZIECI
konsultacja z genetykiem

Twoje dziecko ma niepokojące objawy?

👉 Czy cierpi na autyzm i niepełnosprawność intelektualną, padaczkę lub zaburzenia neurologiczne, zaburzenia rozwoju, a może ma słabą odporność, czy zaburzenia gastryczne i alergie?

👉 Lekarze nie wiedzą jaka jest przyczyna złego stanu zdrowia dziecka, a co za tym idzie – leczenie nie przynosi spodziewanych rezultatów?

👉 Zastanawiasz się nad diagnostyką genetyczną, ale nie wiesz od czego zacząć i jakie badanie będzie najbardziej odpowiednie w przypadku Twojego dziecka?

👉 A może lekarz pediatra zasugerował podejrzenie danej choroby genetycznej u dziecka, ale nie przekazał szczegółowych informacji jakie badanie należy wykonać?

👉 Chcesz wiedzieć jakie informacje może dać Ci wynik badania genetycznego?

W przypadku wątpliwości, warto zdecydować się na konsultację z lekarzem genetykiem pediatrą przed wykonaniem badania genetycznego.

Specjalista zarekomenduje najbardziej odpowiednie badanie i wyjaśni co może ono wnieść w proces diagnostyczny dziecka.


Umów się na konsultację genetyczną przed badaniem:


Jak wygląda konsultacja genetyczna przed badaniem?

📱 konsultacja odbywa się w formie rozmowy telefonicznej 

🕚 czas trwania konsultacji: 30 minut

⭐ cena: 300 zł

⭐ w przypadku decyzji o wykonaniu badania genetycznego WES dla dziecka w Laboratorium testDNA,  koszt konsultacji (300 zł) jest odliczany od ceny badania.


Naszych Pacjentów konsultują:

Dr n. med. Magdalena Anna Janeczko

Dr n. med. Magdalena Anna JaneczkoDr n. med. Magdalena Anna Janeczko jest specjalistą pediatrii i genetyki klinicznej, ukończyła Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie.

  • Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Genetyki Człowieka i wieloletnim nauczycielem akademickim oraz autorką i współautorką licznych publikacji naukowych.
  • Cały czas zgłębia swoją wiedzę poprzez uczestnictwo w konferencjach naukowych i kursach.
  • Od 2004 roku jest związana z  Katedrą Pediatrii Instytutu Pediatrii UJCM w Krakowie. 
  • Na co dzień spotyka się więc z bardzo trudnymi przypadkami diagnostycznymi i ma praktyczne doświadczenie w diagnostyce i leczeniu dzieci z różnymi schorzeniami o podłożu genetycznym.
  • Pacjenci cenią Panią doktor za cierpliwość, dokładność, miłe usposobienie, doskonałe podejście do dzieci oraz dużą wiedzę.
Zobacz certyfikaty dr n. med. Magdaleny Anny Janeczko

 


Dr n. med. Artur Dobosz

Dr n. med. Artur Dobosz

Dr n. med. Artur Dobosz ukończył medycynę na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie. Genetyką kliniczną zajmuje się od 7 lat i w tym czasie udzielił ponad 2.500 porad genetycznych. Szkolenie specjalizacyjne odbywał w Zakładzie Genetyki Medycznej Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie. Obecnie przyjmuje w poradni genetycznej Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie i diagnozuje na co dzień dzieci z podejrzeniem chorób wrodzonych.

  • Uczestniczył w licznych szkoleniach oraz konferencjach, na których przedstawiał własne wyniki badań naukowych dotyczących patogenezy molekularnej wrodzonych wad serca u dzieci z zespołem Downa. Opublikował 6 oryginalnych artykułów w polskich i zagranicznych czasopismach naukowych.
  • Zainteresowania zawodowe skupia również na nowoczesnych technikach pozwalających na diagnozowanie chorób genetycznych oraz możliwościach ich leczenia.
  • Prowadzi również ćwiczenia, seminaria i wykłady z genetyki klinicznej, na których szkolą się studenci oraz przyszli specjaliści genetycy.
  • Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Genetyki Człowieka.

lek. med. Beata Kozak – Klonowska

Beata Kozak - KlonowskaAbsolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Białymstoku. Członek Polskiego Towarzystwa Genetyki Człowieka.  Rezydenturę ukończyła w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie. Tytuł specjalisty uzyskała w 2008 r. Od 2001 roku pracuje w Poradni Genetycznej w Świętokrzyskim Centrum Onkologii w Kielcach. Zainteresowania zawodowe to nowotwory dziedziczne oraz opieka nad osobami wysokiego/podwyższonego ryzyka zachorowania oraz diagnostyka niepowodzeń rozrodu. Kontakt z pacjentem jest dla mnie nieustanną motywacją do podnoszenia swoich kwalifikacji .


 

 

Zobacz też:

💜Badania genetyczne na padaczkę

💜Badanie WES

💜Mikromacierze badanie

💜Badanie FRAX