Szpital Dworska

– zaufany partner Laboratorium testDNA i badamydzieci.pl!Szpital Dworska

Szpital Dworska to prywatna placówka medyczna oferująca różnorodne usługi medyczne pod jednym dachem. Jest to nowoczesna klinika, zlokalizowana w centrum Krakowa, wykończona w wysokim standardzie z przestronną poczekalnią oraz bawialnią dla dzieci.

Niedobory odpornościSzpital Dworska to połączenie konsultacji lekarskich z diagnostyką obrazową, laboratoryjną, rehabilitacją i leczeniem operacyjnym w 1 miejscu. Doświadczona kadra Szpitala Dworska to specjaliści z Krakowa i nie tylko (min. lekarze z innych miast, wyspecjalizowani w szczególnych rodzajach operacji konsultujący i operujący u nas).

Jakie usługi oferuje szpital Dworska?

Szpital Dworska oferuje specjalistyczne usługi medyczne w zakresie: chirurgii ogólnej, chirurgii plastycznej, diabetologii, ortopedii, endokrynologii, pediatrii, genetyki, radiologii, dietetyki, neurologii, neurochirurgii, urologii, onkologii, USG, pełen panel badań laboratoryjnych – Diagnostyka.

Szpital Dworska dysponuje 10 gabinetami – 5 gabinetów zabiegowych wyposażonych w USG, 4 gabinety konsultacyjne.
Gabinety wyposażone są w najwyższej klasy sprzęt diagnostyczny tj. aparaty USG klasy ekspert General Electric® Voluson i Phillips® zapewniające doskonałą jakość obrazu i pozwalające wykryć wiele chorób narządu ruchu, jamy brzusznej, układu żylnego i innych.

Blok Operacyjny Szpitala Dworska został wyposażony w sprzęt renomowanych firm – Arthrex® Maquet®, General Electric® oraz Siemens®. Posiada m.in. unikatową kolumnę laparoskopową HD Stryker®, która pozwala na wykonywanie artroskopii z doskonałym obrazowaniem obrazu w jakości HD.

W ramach Szpitala Dworska funkcjonuje Nowa Ortopedia, będąca połączeniem nowoczesnej ortopedii z precyzyjną diagnostyką i fizjoterapią i leczeniem operacyjnym. Celem Nowej Ortopedii jest powrót do pełnej sprawności, dzięki wdrożeniu systemu ciągłej, obiektywnej kontroli parametrów powrotu do zdrowia po urazach i kontuzjach. W leczeniu rehabilitacyjnym wykorzystuje gabinety indywidualnej terapii oraz salę ćwiczeń wyposażoną w:

– Biodex System 4 Pro
– mata podobarometryczną FreeMed® długości 4 metrów
– pasywne bieżnie Woodway Curve®
– aktywna bieżnia Woodway
– platforma balansowa Sigma
– Keiser Functional Trainer
– platforma Vertimax V8 EX
– terapia energotonowa Hi – Top
– elektroterapia, ultradźwięki, pole magnetyczne z lini Evo
– krioterapia

Szpital Dworska- dane kontaktowe

Szpital Dworska dokłada największych starań, aby Pacjent wrócił do zdrowia jak najszybciej i z jak najlepszym efektem. Zawsze stawia na komfort chorego. Oddział pooperacyjny jest zaprojektowany z myślą o Pacjencie. Doświadczony personel, klimatyzowane sale, wyposażone w profesjonalne pneumatyczne łóżka HillRoom®, abonament NETFLIX®, kawa, herbata i posiłki zaspokoją potrzeby najbardziej wymagających.

Szpital Dworska| ul. Dworska 1B/LU1 | 30 – 314 Kraków
Pon. – Pt. 7.30 – 20.30 Sob. 7.30 – 14.00
www.dworska.pl