Badanie WES – opinie naszych pacjentów.Autyzm przyczyny

Sprawdź opinie Pacjentów, którzy wykonali u nas badanie WES. Jeżeli zastanawiasz się nad badaniem WES, skontaktuj się z nami.

⭐ Jako jedyne laboratorium w Polsce oferujemy badanie WES PREMIUM – najnowocześniejsze i najszersza analiza nie tylko eksomu (jak w standardowym badaniu WES), ale również znanych nauce INTRONÓW.

👉 Dzięki temu szansa na poznanie diagnozy i przyczyny problemów zdrowotnych jest dużo większa – zwiększa się tym samym szansa na trafione leczenie, które realnie wpłynie na stan zdrowia pacjenta.

Dodaj opinię

Przeczytaj opinie o badaniu WES

Bardzo dbamy o to, żeby nasi pacjenci byli zadowoleni z wykonanego u nas badania oraz jakości naszej obsługi. Staramy się każdego pacjenta otoczyć możliwie jak najlepszą opieką i dużą wagę przywiązujemy do procedur stosowanych w naszym laboratorium. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za każdą opinię ponieważ, dzięki temu możemy cały czas podnosić swoją jakość.

Dziękujemy za opinię!

Wszystkie opinie są dla nas ważne. Pomagają nam dbać o zadowolenie naszych pacjentów i podnosić jakość naszych usług. Zachęcamy też do podzielenia się opinią na naszym profilu na Facebooku: www.facebook.com/badamydzieci.

.opinie facebook opinie google